Časté otázky

i9 ODPOVĚDI

Funkčnost a účinek i9

Je to voda se zakódovanými, pečlivě vybranými soubory informácí (pozitívních vibrácí), jako například  mantry, melodie, citáty, modlitby, světlo, čísla, barvy apod., které se navzájem ovlivňují a podílejí se na vytváření úplné harmonie.

Moderní zacházení s vodou, rozvody, armatury a znečištění způsobují, že se voda stává „mrtvou“ a tak ztrácí svojí přirozenou vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti. Tato voda, která ztratila bioenergii, se živým organismům daleko hůře vstřebává. Tím jsme nuceni využívat vlastní energetické zásoby, abychom vodě vrátili její kvalitu a tělo ji mohlo plně využít pro životně důležité životní funkce. Proces informování pomáhá vrátit vodu do jejího přirozeného (živého) stavu.

Kvůli stresu, nesprávné výživě, znečištění a mnoha dalším faktorům voda v našem organismu ztrácí svoji vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti. To znamená, že imunitní system organismu musí tuto škodu napravit, a to využitím energetických rezerv, což způsobuje, že jsme často unavení a náchylní na nemoci. Proces informování pomáhá vodu do jejího přirozeného stavu. Pití informované vody pomáhá našemu organismu k lepší vitalitě, díky čemuž se cítíme svěží.

Informovaná voda pomáhá organismu získat zpět jeho přirozenou rovnováhu a tím pomáhá zlepšit tělesný i duševní výkon.

Nejlepší je použít běžnou vodu z vodovodu nebo jiných zdrojů pitné vody. Může to být I voda upravená, ať už filtrací, osmózou, ionizací nebo jiným způsobem. Do láhve můžete nalít I jiné tekutiny jako džus, zelené nápoje apod.

Jakákoli tekutina, kterou nalijete do láhve, se stane informovanou. Nápoje s vysokým obsahem alkoholu nebo například šumivé nápoje, káva, čaj apod. mohou částečně změnit svou chuť. Šumivé nápoje doporučujeme nepřenášet v láhvi, vzniklým tlakem by mohlo dojít k uvolnění uzávěru a vylití nápoje.

Proces informování probíhá okamžitě, nicméně změnu chuti vody vnímá většina lidí po několika minutách (voda se musí zbavit chloru „nadechnout se“ po dlouhé době strávené pod tlakem v potrubí).

Jakmile je voda informovaná, bude si udržovat svoji kvalitu.

V případě, že informovanou vodu nalijete do hliníkové nebo plastové nádoby, postupně nabytou kvalitu ztratí. Jde o vliv působení nevhodných materialů, proto není doporučeno vodu nalévat do nádob z těchto materiálů).

Ne, neovlivní. Uzávěr může být uzavřený i otevřený. Ale zavřením láhve chráníte obsah vody před vnějším znečištěním.

Podle našich testů (nejedná se o oficiální vědecké testy) tyto poruchy nemají žádný vliv na kódování, které neutralizuje všechny negativní vlivy tím, že dochází k neutálé interakci s obsahem láhve. Dokonce ani snímač s červeným laserem  u pokladny v obchodě nepoškodí kvalitu vody. Kódování neutralizuje negativní vliv laseru (např. u pokladen v supermarketech), který by jinak narušil kvalitu vody a potravin v běžných obalech.

Zákal je často způsobený vodou z potrubí, kde je voda pod větším tlakem, než když je ve sklenici. Je ale pravděpodobé, že zákal vzniká I kvůli drobným bublinkám ve vodě.  Tento výskyt zákalu je zcela normální  a měl by zmizet během několika sekund.

Na základě našich experimentů si voda uchovává své vlastnosti i při skladování ve tmě, například v lednici.

Z kovů rozpuštěných ve vodě tam nejsou žádné molekuly, ale spíše ionty, převážně kladně nabité kationty, které jsou stabilní, proto se nedá hovořit o jejich rozpadu. Těžké kovy proto nejsou odstraněny.

Všechny odpovědi jsou přímo od autorů TP technologie, týmu Viliho Poznika a vznikly na základě testů ve společnosti Poznik, d.o.o., Celje, SLOVINSKO

Revitalizace vody – Harmonizace vody – Živá voda – Harmonizovaná voda – Revitalizovaná voda – Masaru Emoto – Skleněná láhev – Zdravá láhev

Pijme vodu s láskou, úctou, vděčností…