O nás

Voda je krví naší planety, je naprosto fascinující, ale mnohými lidmi přehlížená jako něco samozřejmého. Jsem přesvědčen, že voda je živým organismem a čím více se o ní dozvídám, tím více chápu známý Sokratův výrok VÍM, ŽE NIC NEVÍM.

Cítím, že mým posláním je šířit informace o energii vody, o její fenomenální vlastnosti přebírat a šířit informace/vibrace a schopnosti měnit svět.

i9 láhev je úžasným nástrojem a pomocníkem v tomto poslání. Našla si mě, nevím přesně jak, ale vím jistě, že to nebyla náhoda. Nádherná láhev s úžasnou schopností harmonizovat a zlepšovat kvalitu vody je krásným důkazem toho, že naše životy jsou ovlivněny nejen hmotným světem, ale především vibracemi, které nás obklopují.

Díky skvělé chuti a pitnosti informované vody“ mám s i9 láhví jasnou vizi  NAUČIT ČESKO PÍT VODU a vracet naše těla do rovnováhy.

A proto … PIJME VODU

Kvido Kuželka, majitel VITAORA s.r.o.,

distributor i9 láhve a produktů POZNIK pro ČR

„Jsem nadšenec, který věří v nekonečné možnosti, muž hluboké víry. Moje víra není založená na předpokladech, ale na základě rozsáhlého výzkumu, vědeckých poznatků a osobních zkušeností.
Posledních 30let jsem sledoval a pátral po pravdě, spiritualitě a smyslu života, který kombinuje vědu, náboženství a filozofie. Na mé cestě jsem navštívil mnoho zemí a zažil mnoho zkušeností.
Zjistil jsem, že odpovědi na moje otázky mohu najít jen sám v sobě.
Na svých cestách jsem studoval a setkal se též s mnoha inspirativními lidmi. Jedním z nich byl vynálezce technologie informování, pan Poznik. Asi tři roky jsem studoval postupy spojené s přenosem informací a kódováním produktů. Následoval jsem svoje výsledky a přemýšlel o nejlepším způsobu, jak použít tuto úžasnou technologii a dostat ji k dalším lidem.
V roce 2011 jsem si s mými partnery dal jasný cíl – nabídnout lidem jednoduchý a přímý přístup k lepší kvalitě života a struktuře pitné vody.“

Joseph Rain, Spoluzakladatel i9

Revitalizace vody – Harmonizace vody – Živá voda – Harmonizovaná voda – Revitalizovaná voda – Masaru Emoto – Skleněná láhev – Zdravá láhev

Pijme vodu s láskou, úctou, vděčností…