O nás

“i9 je pro mě krásná láhev s úžasnou schopností měnit strukturu a zlepšovat kvalitu vody.

Nebyla to ale rozhodně láska na první pohled. Informovanou láhev jsem poprvé uviděl v ruce mého kamaráda a ikdyž mě zaujal její design, pohledem jsem mu naznačil, co si myslím o její ceně.

Cítil jsem z ní ale zvláštní energii a něco mě k ní stále táhlo. Požádal jsem Roberta a trochu se z jeho láhve napil.

“Wow! Ta voda je nějaká … vodovější”, byla moje první reakce.

Vše jsem pochopil ve chvíli, kdy mi byl popsán a vysvětlen účinek speciálního TP informačního štítku na kvalitu vody.

Uvědomil jsem si, že držím v ruce”kouzelnou láhev”, která je schopná díky TP technologii během několika vteřin změnit strukturu vody a vrátit ji do jejího přirozeného stavu. Byl jsem naprosto fascinován.

Pro člověka, který každé ráno vypije 1-1,5 litru vody a ví, jak kvalita vody dokáže ovlivnit energii člověka i jeho zdravotní stav, to bylo opravdu neuvěřitelné zjištění. Od této chvíle jsem věděl, že chci účinky i9 láhve šířit mezi co největší počet lidí…”

Kvido Kuželka, distributor i9 láhve pro ČR

“Jsem nadšenec, který věří v nekonečné možnosti, muž hluboké víry. Moje víra není založená na předpokladech, ale na základě rozsáhlého výzkumu, vědeckých poznatků a osobních zkušeností.
Posledních 30let jsem sledoval a pátral po pravdě, spiritualitě a smyslu života, který kombinuje vědu, náboženství a filozofie. Na mé cestě jsem navštívil mnoho zemí a zažil mnoho zkušeností.
Zjistil jsem, že odpovědi na moje otázky mohu najít jen sám v sobě.
Na svých cestách jsem studoval a setkal se též s mnoha inspirativními lidmi. Jedním z nich byl vynálezce technologie informování, pan Poznik. Asi tři roky jsem studoval postupy spojené s přenosem informací a kódováním produktů. Následoval jsem svoje výsledky a přemýšlel o nejlepším způsobu, jak použít tuto úžasnou technologii a dostat ji k dalším lidem.
V roce 2011 jsem si s mými partnery dal jasný cíl – nabídnout lidem jednoduchý a přímý přístup k lepší kvalitě života a struktuře pitné vody.”

Joseph Rain, Spoluzakladatel i9