Technologie TP

Co je Poznik TP (technologie Poznik)?

Poznik TP (Technologie Poznik) je kombinací několika vědeckých procesů schopných ovlivnit system pospojovaných molekul rozdílných věcí (vod, sklo, plast, kov,.., a to pomocí informací nebo kódu.

Co je informační štítek (kód)?

Informační kód je samolepící štítek, který má schopnost přenášet tisíce souborů důkladně zakódovaných informací.

Existuje nějaký vědecký důkaz, že i9 láhev skutečně funguje?

i9 informované láhve a principy informačního kódování byly podrobené celé řadě zkoušek vykonávanými mezinárdně uznávanými vědci, kteří použili spolehlivé zkušební metody na prokázání, zda tento způsob skutečně funguje. Technologie, která stojí za výrobky i9 informovaných lahví, se opírá o 30 let rozsáhlého výzkumu a inovací a byla celosvětově oceněná. Další informace najdete v sekci i9 technologie.

Jaké informace jsou uložené informačním štítku?

Informační štítek je vyráběný v laboratoři Poznik a je nakódovaný v souladu s touto technologií. Stovky až tisíc kusů informací, jsou převedené do procesu informování. Informace a některé cílené části informací čistí vodu od negativních vlivů z prostředí a zároveň odsraňují negativní účinky všech zůstávajících zbytků farmaceutických sloučenin ve vodě.

Dá se účinek informované vody na zdraví vůbec analyzovat?

Porovnávací analýza energetického stavu vody v bežné láhvi a i9 láhvi byla provedena v Berlej fľaši a i9 fľaši bola vykonaná v Berlíne Institute of Electrophotonics, ktorý tiež vydal certifikát pre i9 fľašu. Emisie fotónov v i9 fľaši boli 6 až 7% vyššie ako v bežnej fľaši, čo znamená vyššiu energiu v i9 vode. Podrobná analýza bola vykonaná na porovnaní bežnej pitnej vody s informovanou vodou aj jej pôsobením na ľudské bio–pole. Výsledky ukazujú takmer 100% lepšie výsledky pri pití i9 vody.