Technologie TP

Co je TP (technologie Poznik)?

TP (Technologie Poznik) je kombinací několika vědeckých procesů schopných ovlivnit systém pospojovaných molekul rozdílných věcí (voda, sklo, plast, kov,.., a to pomocí informací nebo kódu.

Co je informační štítek (kód)?

Informační kód je samolepící štítek, který má schopnost přenášet tisíce souborů důkladně zakódovaných informací.

Existuje nějaký důkaz, že i9 láhev skutečně funguje?

i9 informované láhve a principy informačního kódování byly podrobené celé řadě zkoušek vykonávaných mezinárdně uznávanými vědci, kteří použili spolehlivé zkušební metody na prokázání, zda tento způsob skutečně funguje. Technologie, která stojí za výrobou i9 informovaných lahví, se opírá o 30 let rozsáhlého výzkumu a inovací a byla celosvětově oceněná. Další informace najdete v sekci i9 technologie.

Jaké informace jsou uložené informačním štítku?

Informační štítek je vyráběný v laboratoři Poznik a je nakódovaný v souladu s touto technologií. Stovky až tisíce souborů informací, jsou převedené do procesu informování. Informace a některé cílené části informací čistí vodu od negativních vlivů z prostředí a zároveň odstraňují negativní účinky všech zůstávajících zbytků farmaceutických sloučenin ve vodě.

Dá se účinek informované vody na zdraví vůbec analyzovat?

Porovnávací analýza energetického stavu vody v bežné láhvi a i9 láhvi byla provedena v Berlíně v Institute of Electrophotonics, který vydal též certifikát pro i9 láhev. Emise fotonů v i9 láhvi byly o 6 až 7% vyšší než v běžné láhvi, což dokládá vyšší energii vody v i9 vodě. Zavěry testů Institutu mj. říkají, že pití z í9 láhve má pozitivní vliv na lidské biopole.