TP Technologie

Co je TP technologie (technologie Poznik)?

TP (Technologie Poznik) je kombinací několika vědeckých procesů schopných ovlivnit systém pospojovaných molekul rozdílných věcí (voda, sklo, plast, kov,.., a to pomocí informací nebo kódu.

Co je informační štítek (kód)?

Informační kód je samolepící štítek, který má schopnost přenášet tisíce souborů důkladně zakódovaných informací.

Existuje nějaký důkaz, že i9 láhev skutečně funguje?

U zavedených oficiálních vědeckých metod není vliv technologie Poznik Technology schopen prokázat nebo měřit její vliv. Jeho pozitivní účinek je však potvrzen uznávanými alternativními metodami, které se stále více používají po celém světě v oblasti nových věd, např. Allium testy ve Slovinsku, GDR výzkumy na Institut pro elektrofotoniku v Berlíně, který udělil certifikát pro i9 láhev, Foto-analýzy vodního krystalu ve Švýcarsku a další…

i9 informované láhve a principy informačního kódování byly podrobené celé řadě zkoušek vykonávaných mezinárdně uznávanými vědci, kteří použili spolehlivé zkušební metody na potvrzení, zda tento způsob skutečně funguje. Technologie, která stojí za výrobou i9 informovaných lahví, se opírá o 30 let rozsáhlého výzkumu a inovací a byla celosvětově oceněná. Další informace najdete v sekci i9 technologie.

Jaké informace jsou uložené informačním štítku?

Informační štítek je vyráběný v laboratoři Poznik a je nakódovaný v souladu s touto technologií. Stovky až tisíce souborů informací, jsou převedené do procesu informování. Informace a některé cílené části informací čistí vodu od negativních vlivů z prostředí a zároveň odstraňují negativní účinky všech zůstávajících zbytků farmaceutických sloučenin ve vodě.

Revitalizace vody – Harmonizace vody – Živá voda – Harmonizovaná voda – Revitalizovaná voda – Masaru Emoto – Skleněná láhev – Zdravá láhev

Pijme vodu s láskou, úctou, vděčností…